راه اندازی کارگروه جهاد سایبری در مسجد امام سجاد(ع)

کد مطلب : 3006
راه اندازی کارگروه جهاد سایبری در مساجد/ این بار مسجد امام سجاد(ع) منطقه 17 تهران

به گزارش سرویس فرهنگی و هنری راهیان نور، به نقل از مسئول گروه سایبری پایگاه بسیج مقاومت مسجد امام سجاد(ع)، کارگروه جهاد سایبری با هدف جهاد با دشمن مجازی و ترویج فرهنگ شهادت در فضای سایبری به همت بسیجیان منطقه 17 تشکیل شد.

محمود جانقربانی هدف از راه اندازی این کارگروه را دغدغه ها و فرمایشات مقام معظم رهبری دانست و افزود:  با توجه به فرموده حضرت آقا که «جنگ نرم یک واقعیت است» کارگروه جهاد سایبری را با هدف آشنایی بسیجیان محله و منطقه 17 با مقوله ایثار و همچنین فعالیت در فضای سایبری با محوریت شهدا و ترویج فرهنگ شهادت در فضای مجازی تشکیل دادیم.

این فعال فرهنگی ادامه داد: در همین راستا 52 وبلاگ به نام شهدای محله و مسجد امام سجاد(ع) راه‌اندازی شد.

جانقربانی گفت: در مرحله بعد وصیت‌نامه‌ها، عکس‌ها و دست‌نوشته‌های شهدا جمع‌آوری و بعد از ویرایش در وبلاگ‌های شهدا منتشر شد. مدیریت هر وبلاگ نیز به یکی از علاقه‌مندان به حضور در این عرصه واگذار شد در این میان برخی از دل‌نوشته‌ها و خاطرات با توجه به فعالیت دوستانی که دستی در داستان‌نویسی داشتند تبدیل به داستان کوتاه شد که بعدها در مجلات پایداری به چاپ رسید.

محمود جانقربانی از دیگر فعالیت های این کارگروه را برگزاری یادواره شهدا در سطح منطقه و محله خود دانست.

جهت آشنایی با فعالیت این کارگروه به نشانی اینترنتی صحیفه بصیرت sahifeyebasirat.persianblog.ir مراجعه نمایند.

گفتنی است، بسیج مقاومت مسجد امام سجاد(ع)، از مساجد فعال منطقه 17 تهران می باشد.
این منطقه چهار هزار شهید تقدیم نظام و اسلام کرده است که 52 شهید از محله و مسجد امام سجاد(ع) هستند.

/ 1 نظر / 45 بازدید
موسوی

با سلام واقعا لذت بردم! از اینکه نیروهای ولایت مدار رو می بینم که در صحنه های جنگ سایبری فعال هستند واقعا خوشحال می شم. فقط مطلب آخرتون مال خیلی وقت پیشه!! موفق باشید به سایت ما هم سر بزنید و انتقاد کنید ! خوشحال می شیم